Краса та велич рідного краю вражає

Організована КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» (ІРМ) екскурсія на Південний ГЗК для фотографів та художників нікого не залишила байдужим.

Індустріальні масштаби вражають і це є сильним поштовхом для творчості. Отже, митці поділились своїми яскравими емоціями, якими вони мали змогу наповнитися, споглядаючи незабутні краєвиди індустріального Кривбасу.

Фотографи зауважили, що з висоти оглядового майданчика величезні машини у три чи чотири людських зрости здаються мурахами і розгледіти їх без збільшення фото просто неможливо і навіть на світлинах можна відчути нескінченну глибину цього кар'єру. Художники ж у свою чергу підкреслили унікальну кольорову палітру та своєрідний промисловий шарм, які надихають на створення нових картин та творчі експерименти.

Екскурсанти були дуже вдячні за цікаву та пізнавальну подорож, а ІРМ наголосив, що щорічно проводити такі планери для фотографів та художників надзвичайно важливо, адже це підвищує культурний рівень міста та популяризує індустріальний туризм та саме місто завдяки вражаючим світлинам в Інтернеті. Команда ІРМ вдячна всім учасникам та бажає всім натхнення у складній мистецькій діяльності!