Ю. Вілкул: З понеділка, 21 березня, в школах відновлюється навчання в дистанційному режимі. Життя повинно продовжуватись

Кривий Ріг надійно захищений, створена потужна багаторівнева система оборони і з понеділка, 21 березня, в школах Кривого Рогу відновлюється навчання в дистанційному режимі. Про це повідомив в.о. міського голови Юрій Вілкул. “Життя повинно продовжуватись”, - підкреслив він.

“Вважаю, що навіть в таких складних умовах діти мають отримувати освіту. Має бути складено гнучкий графік уроків, залучені всі можливі інтернет ресурси”, - сказав Юрій Вілкул.

Він підкреслив, що “Керівники шкіл мають виважено підійти до організації освітнього процесу, адже велика кількість працівників шкіл задіяні до роботи на оборону міста – готують їжу нашим воїнам та біженцям, плетуть маскувальні сітки, збирають гуманітарну допомогу, забезпечують цілодобову роботу укриттів в школах”.

“Майже 30% школярів та близько 20% вчителів виїхали за межі міста. Освітній процес має бути організований так, щоб залучити до начавчання навіть тих, хто вимушено виїхав з рідного міста”, - зазначив Юрій Вілкул.

Він дав завдання Департаменту освіти і науки та районним відділам освіти організувати у разі потреби видачу педагогам ноутбуків для проведення уроків з дому.

В дитячих садочках та позашкільних закладах (Центри дитячої творчості, ДЮСШ, Центри туризму та інші) продовжено тимчасове призупинення освітнього процесу.