Ю. Вілкул: У Кривому Розі надається гуманітарна допомога переселеним з небезпечних районів мешканцям, які потребують підтримки. Заклади соціальної сфери працюють у штатному режимі

Військова адміністрація міста Кривого Рогу надала гуманітарну допомогу - одяг, рушники, засоби гігієни, соки та багато іншого - для евакуйованих жителів з небезпечних районів нашого міста та переселенців з інших міст, які зараз перебувають у терцентрах.

В. о. міського голови Кривого Рогу - заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду у територіальному центрі одного з районів міста.

«Наші соціальні служби робитимуть все можливе для того, щоб люди, які вимушені були покинути свої будівлі, це - жителі Центрально-Міського, Інгулецького, Довгинцівського районів, а наразі це - і люди з деяких територій Криворізького району, почувалися захищеними. Для маломобільних людей ми залучили усі наші територіальні центри в яких створені комфорті умови, організоване 3-х разове харчування та цілодобове обслуговування. Також, вся гуманітарна допомога, яка надходить до терцентрів, надається людям.

Під час війни ми посилюємо роботу наших соціальних служб, щоб захистити особливо найбільш незахищених верств криворізької громади. На сьогодні це - більше 12 тис людей, які насамперед потребують уваги кожного дня, обслуговуються на дому»- сказав Ю. Вілкул.

«Всі соціальні структури надання послуг населенню сьогодні працюють у цілодобовому режимі. На жаль, ми маємо певний кадровий дефіцит, адже частина робітників евакуювалась у західні райони країни. Але ми консолідувалися для того, щоб якісно та оперативно вирішувати поставлені завдання, щоб кожна людина, яка потребує підтримки, мала змогу її отримати.

Всі терцентри приймають та видають гуманітарну допомогу не тільки від військової адміністрації міста, а й від небайдужих криворіжців. Самі підопічні терцентрів не сидять склавши руки, а активно беруть участь у плетенні маскувальних сіток та в’яжуть шкарпетки для військових», - підкреслила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики виконкому.