Працівники Інституту продовжують активно координувати роботу волонтерів

В цей складний час всі небайдужі люди об’єднуються заради спільної мети – допомогти країні здолати ворога та наблизити омріяний час нашої перемоги. Не стоять осторонь й співробітники Інституту розвитку міста Кривого Рогу, докладаючи своїх рук та вмінь у спільну копилку корисних справ.

Начальник відділу підтримки локальних груп активності мешканців Інституту Оксана Лаже має великий досвід співпраці з Криворізьким педагогічним університетом ще з мирного часу. Й зараз у буремні військові часи вона бере активну участь у волонтерській роботі, одним з осередків якої є педуніверситет. Загалом до волонтерського центру вишу щодня приходять працювати від 50 до 70 людей.

Вони шиють речі для бійців, а також створюють ноу-хау, які полегшують їм побут. Працюють студенти, викладачі, працівники закладу та просто містяни.

Оксана розповіла про налагодження технології безвідходного виробництва. Непотрібний одяг переробляють у матраци, подушки та інші предмети побуту, якими зможуть скористатися бійці на блокпостах.

- У нас є такий виріб – подушка - підголівник, вона з ручкою, щоб її було зручно переміщати. Також є мобільне сидіння, туристичні варіанти, фабричні, на жаль, зараз відсутні. Ми вирішили шити їх самі різних розмірів для бійців», – розповіла волонтерка Оксана Лаже.