Ю. Вілкул: Навіть в умовах воєнного стану Кривий Ріг залишається містом соціального захисту наших жителів. У квітні ще близько 800 учасників бойових дій та воїнів-інтернаціоналістів отримають допомогу з міського бюджету

Триває виконання міської соціальної програми підтримки криворіжців. На квітневому засіданні виконкому міськради підтримані всі рішення соціального напрямку. В цілому, з початку року з міського бюджету вже виділено 87,4 млн грн на соціальну підтримку мешканців Кривого Рогу.

«В умовах воєнного стану у Кривому Розі не скасована жодна муніципальна виплата. Ми залишаємося містом соціального захисту та підтримки криворіжців. На сьогодні збережена і вдало працює наймасштабніша в Україні соціальна програма. Вона передбачає понад 50 різних видів матеріальних допомог, пільг та компенсацій», - зазначив Юрій Вілкул, в. о. міського голови Кривого Рогу - заступник голови Ради оборони Кривого Рогу.Місто продовжує підтримувати учасників бойових дій, які отримали статус при виконанні обов’язків військової служби, в тому числі шляхом виплати їм одноразової допомоги. Тож, підготовлено проєкти рішень відповідно до яких допомогу отримають: 28 фронтовиків, 276 прирівняних до учасників бойових дій та 3 ветерани Другої світової війни.

У квітні підтримку отримають 560 учасників бойових дій на сході України, з початку року таку допомогу вже отримали 1569 воїнів. Не залишаються без уваги та отримають матеріальну допомогу від міста 233 воїна-інтернаціоналіста, з початку року вже 406 криворіжців отримали таку допомогу.

«У Кривому Розі мешкає понад 400 дітей, дитинство яких перевернула війна в Україні. У нашому місті вони разом зі своїми батьками знайшли безпеку, стабільність та захист. Місто продовжує підтримувати їх, надаючи матеріальну допомогу, як постраждалим в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У квітні 32 дитини з відповідним статусом отримають по 5 тис. грн. З початку року таку допомогу отримало вже 73 дитини»,- зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.