Інформація військової адміністрації Кривого Рогу

Жителі Широківської та Зеленодольської територіальних громад Криворізького району, включених до офіційного списку громад, які постраждали внаслідок війни, можуть оформити заявки на отримання відповідних державних виплат
Відповідний список затверджує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Мешканці цих громад можуть оформити заявку на компенсацію пошкодженого майна в результаті бойових дій, виплати й статус внутрішньо переселених осіб, якщо люди виїхали зі своєї громади.

Як повідомив під час брифінгу начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, мешканці сусідніх до Кривого Рогу - Широківської та Зеленодольської громад, які перемістилися до інших місць проживання з 1 травня поточного року отримають гарантовану грошову допомогу від держави. Території цих громад попали до Переліку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, як такі що розташовані в районах проведення бойових дій.

«Військова адміністрація Кривого Рогу надає всю необхідну підтримку переселенцям. Адже люди, які приїздять до нас з окупованих територій не завжди мають при собі навіть речі першої необхідності. У часи військових випробувань ми допомагаємо їм всім чим можемо. Героїчні громади: Широківська та Зеленодольська, які знаходяться фактично на лінії і фронту і чиї території постійно обстрілюють окупанти, включені до переліку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, як такі, що постраждали від військової агресії. Жителі цих громад, чиє житло було пошкоджено обстрілами, а самі вони були змушені евакуюватися, зможуть отримати статус ВПО та оформити відповідні виплати від держави», - підкреслив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.