У Кривому Розі всі лікарні забезпечуються необхідними медпрепаратами та матеріалами, а стратегічний запас ліків постійно поповнюється і розподіляється відповідно до потреб конкретного медзакладу

Під керівництвом начальника Військової адміністрації Кривого Рогу у місті сформовано стратегічний запас медикаментів. Залучаються, як приватні кошти, кошти міського бюджету, так і допомога міжнародних благодійних фондів. В.о. міського голови Юрій Вілкул провів на базі медичного закладу міста виїзну робочу нараду з питання організації його діяльності та поспілкувався з медперсоналом і пацієнтами.

З перших днів війни медицина Кривого Рогу була переведена на військові «рейки». Створена госпітальна база, деякі лікарні переоблаштовані для прийому та надання медичної допомоги пораненим військовослужбовцям.

«Всі медзаклади забезпечуються необхідними медпрепаратами та матеріалами, а стратегічний запас ліків постійно поповнюється. Для цього Військова адміністрація міста залучає всі можливі ресурси. Це і кошти міського бюджету, і приватні кошти, і допомога європейських партнерів та представників бізнесу в Україні. Безумовно, всі необхідні ліки централізовано розподіляється відповідно до потреб конкретного медзакладу. Передусім, у стаціонари. Хочу подякувати нашим криворізьким медикам, які сьогодні підіймають на ноги поранених бійців, приймають жителів прифронтових сіл, які постраждали від обстрілів. Також, медичну допомогу в нашому місті отримують і переселенці. Вкотре повторюю – чужої біди не буває! Ми намагаємося допомогти кожному і підтримати медиків в їх, без перебільшення, героїчній роботі»,- зазначив Юрій Вілкул.Минулого тижня, Кривий Ріг рятував мирних мешканців з Херсонщини, яких окупанти обстріляли з «Граду» поблизу села Давидів Брід. Люди на власних авто намагалися тікати від війни. Четверо людей загинули, ще п’ятеро поранених лікуються в медичних закладах Кривого Рогу.

«Наша лікарня в своєму складі має стаціонар на 225 ліжок та консультативно діагностичний центр потужністю 325 чоловік в зміну. Ми обслуговуємо понад 37 тисяч жителів Інгульця та прилеглих районів. Місто турбується про те, щоб наша лікарня була забезпечена для лікування складних пацієнтів. На сьогодні ми забезпечені всім необхідним: витратними матеріалами, одноразовими халатами, стерильними наборами для операційних втручань, антибактеріальними препаратами, ліками, знеболювальними, перев’язувальним матеріалом та іншим. Ми отримали все, що замовляли. Також, наші хворі та поранені отримують якісне харчування. Хочемо подякувати міській владі та нашій Військовій адміністрації міста за своєчасну допомогу для наших хворих, як цивільних, так і військових. Вкотре доводимо, що вміємо боротися і перемагати разом. Спільними зусиллями наближаємо перемогу разом!»,- підкреслив керівник лікарні.