«Батарейкам – утилізація!»

Шановні підприємці, представники установ та небайдужі до екологічної ситуації в Кривому Розі жителі міста!

Пропонуємо Вам долучитися до громадської кампанії «Батарейкам – утилізація!», яка ініціюється Всеукраїнською екологічною лігою, Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи» та Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта».

Ні для кого не секрет, наскільки шкідливими є відпрацьовані хімічні джерела струму (батарейки), адже одна відпрацьована пальчикова батарейка, потрапляючи до загальних відходів, забруднює 400 л води або 20 м2 ґрунту, містить шкідливі для людини та навколишнього середовища хімічні речовини, зокрема свинець, ртуть, кадмій, нікель, цинк, кобальт та інші важкі метали, кислоти та луги.

Громадська кампанія «Батарейкам – утилізація!» полягає в облаштуванні пунктів збору відпрацьованих батарейок. Усі установи, які зацікавлені в даній пропозиції, мають заповнити відповідну заявку та надіслати відскановану копію підписаної заявки на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">. Після опрацювання та схвалення заявки в зазначеному місці буде встановлено спеціальний контейнер для збору відпрацьованих батарейок. Умови розміщення та вивезення контейнерів з відпрацьованими батарейками будуть визначені окремо для кожного випадку.

З усіх додаткових питань звертатися до координатора громадської кампанії «Батарейкам – утилізація!» за тел. (044) 251 13 32 або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">.