Ви досі не знаєте, як віддати кредит, у Вас є ідея, але ви не знаєте як розпочати власний бізнес, Ви приватний підприємець, але не знаєте як зробити свій бізнес більш успішним? – на тренінгах «Бізнес: від ідеї до прибутку» Ви дізнаєтесь ЯК!

12 березня 2013 року в ІРМ відбувся круглий стіл за участі провідних бізнес-тренерів, приватних підприємців, науковців та активістів міста на тему «Бізнес-тренінги у Кривому Розі: потреби, цільові групи, перспективи розвитку».

В ході дискусії досягнуто домовленості про розробку спільної програми бізнес-тренінгів з метою підвищення фінансової грамотності жителів міста, поширення актуальної інформації щодо успішного ведення бізнесу, стимулювання особистісного зростання. Тренінги будуть проводитися в рамках діяльності Інституту розвитку міста у квітні 2013 року і розраховані на осіб, які прагнуть навчитися раціональному сімейному бюджетуванню або мають намір зайнятися підприємницькою діяльністю, на підприємців-початківців та підприємців з досвідом.

Актуалізація уваги на проведенні тренінгів не випадкова, адже сьогодні це загальновизнана ефективна форма навчання, яка дозволяє розвинути власні підприємницькі вміння, застосувавши їх до конкретних ситуацій, розширити досвід, опанувати навичками ефективного командоутворення, менеджменту та конкурентноспроможності.

Отже, найближчим часом жителі міста матимуть змогу підвищити свою фінансову грамотність, наважитися на перший крок у підприємництво, побачити перспективи розвитку свого бізнесу та інноваційні методи його реалізації.

Запис на тренінги: надішліть листа з заповненою анкетою на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."> (тема - «тренінги_Бізнес: від ідеї до прибутку»).