Шановні жителі Кривого Рогу! Якщо Вам небайдуже наше місто, Ви прагнете змінити його на краще та готові висловити свой думки, долучайтеся до опитувань на нашому сайті. Нам важливо знати Вашу думку!

Шановні мешканці міста Кривого Рогу, звертаюсь до Вас із проханням пройти опитування на сайті Інституту, які стосуються актуальних питань розвитку міста. Нам потрібно знати Вашу думку, аби правильно розставляти акценти у своїй роботі.

Опитування Інституту розвитку міста відбуваються на сайті http://www.irm.kr.ua/uk/ та методом стандартного анкетування face-to-face на вулицях нашого міста задля можливості порівняти результати та мінімізувати похибку.

Аналіз результатів опитувань ми будемо публікувати на нашому сайті у розділі «Дослідження» і всі бажаючі зможуть з ними ознайомитись.

У нашій роботі ми керуємось принципом – брати в роботу Проекти, необхідність і першочерговість реалізації яких визнана громадою міста. Тому позиція мешканців міста, висловлена під час опитувань, є реальним фактором впливу на нашу роботу.

Сподіваюсь на Ваше розуміння і дякую.

З повагою,

Директор Інституту розвитку міста Кривого Рогу

Андрій Нагорний.