Про промисловий туризм в ефірі «Криворіжжя»

27 березня 2013 року працівники відділу промислового туризму КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Пацюк Вікторія та Казаков Володимир взяли участь у  прямому ефірі програми «Діалог» на Криворізькому державному телебаченні «Криворіжжя».

Протягом ефіру вони мали змогу поділитися з жителями Кривого Рогу актуальною інформацією щодо розвитку промислового туризму у місті. Акцент був зроблений на найперспективніші об’єкти міста для організації індустріально-туристичних маршрутів, досвід організації екскурсій на промислові об’єкти Кривого Рогу, умови забезпечення безпеки туристів на індустріальних підприємствах та вітчизняний та світовий досвід становлення промислового туризму. Особливу зацікавленість глядачів викликала вартість відвідування промислових об’єктів, що свідчить про їх готовність стати першими туристами на промислові об’єкти міста.

Пацюк Вікторія та Казаков Володимир презентували основні напрацювання в галузі становлення промислового туризму у місті, окреслили головні проблеми, що існують в інфраструктурі обслуговування туристів, специфіку взаємодії з промисловими підприємствами, а також визначили перспективи подальшого розвитку промислового туризму в Кривому Розі.