Відбулося 3-те тренінгове заняття за програмою «Управління житловою нерухомістю в ОСББ» під назвою «Створення ОСББ: з чого починати (установчі збори та державна реєстрація ОСББ)»

На занятті учасники ознайомились з особливостями та етапами підготовки до реєстрації ОСББ, дізнались про обов’язки та завдання ініціативної групи - інформування та мотивування мешканців, способи та строки оповіщення про Установчі збори, документи необхідні для подання на державну реєстрацію. Учасники тренінгу мали змогу отримати компетентні та вичерпні відповіді на питання, що їх цікавлять від державного реєстратора.


Наступне заняття за програмою «Управління житловою нерухомістю в ОСББ» буде присвячене правовим аспектам ОСББ «Юридичні документи (Закони України, Постанови Кабміну та ін.), що регламентують діяльність ОСББ в Україні»; експертом на занятті виступить Сінченко Ігор Сергійович, юрист з багаторічним стажем, що спеціалізується на діяльності ОСББ.

Запрошуємо охочих взяти участь у тренінговому занятті, заповнивши анкету та надіславши її на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.