Перспективи розвитку велоінфраструктури у місті

3 квітня Інститут розвитку міста презентував проект Програми розвитку велоінфраструктури у місті Кривому Розі на 2013-2015 роки на робочій зустрічі у міськвиконкомі, на якій були присутні заступник міського голови, керівники структурних підрозділів міськвиконкому та ГО «Велокривбас» і «Адреналін». Директором КП «Інститут розвитку міста» Нагорним Андрієм було оглядово представлено досвід зарубіжних країн у напрямку розвитку велоінфраструктури, основні тенденції велоруху у світі, а також досягнення міст України у цій сфері. Також було подано на розгляд проект Програми з переліком заходів, серед яких розміщення об’єктів велоінфраструктури (велодоріжок, велопарковок, алей здоров’я) на території районів міста.

Учасники робочої зустрічі висловили свою підтримку ідеї розвитку велоінфраструктури, адже це можливість залучення населення до ведення здорового способу життя, покращення екологічної ситуації та позиціонування Кривого Рогу як сучасного європейського міста, що живе відповідно сучасним тенденціям розвитку.

За результатами зустрічі було вирішено доопрацювати проект Програми з урахуванням зауважень та пропозицій, що надійдуть від виконкомів районних у місті рад.

Отже, сподіваємося, що дана Програма буде затверджена, наше місто вкриється велодоріжками та все більше криворіжців набудуть нового статусу – «велосипедист».