Засідання з реалізації Програми розвитку промислового туризму в місті Кривому Розі на 2013-2015 роки

11 квітня 2013 року у приміщенні виконкому міської ради відбулося засідання міської Координаційної ради з питання розвитку промислового туризму в місті на 2013-2015 роки

Учасниками засідання були представники структурних підрозділів виконкому міської ради, промислових підприємств міста та Інституту розвитку міста.

Співробітники відділу «Промисловий туризм» КП «Інститут розвитку міста» презентували макети дороговказів, що будуть розміщені на території міста і вказуватимуть шлях до основних промислових об’єктів Кривого Рогу. В ході засідання обговорено питання щодо створення туристичного логотипу міста (більше інформації за посиланням), який сприятиме промоції Кривого Рогу як центру промислового туризму та позиціонуванню його туристичного потенціалу на всеукраїнському та міжнародному рівні. Володимир Казаков представив розроблені екскурсійні маршрути на території міста, яких на сьогодні вже налічується понад 30.

Для продовження успішної реалізації Програми найближчим часом планується вирішення проблеми засмічення територій пролягання індустріально-туристичних маршрутів (пропонуємо жителям міста за бажанням долучитися до міжнародного проекту «Let’s do it» і зробити свій внесок у звільнення Кривого Рогу від сміття).

Заступник міського голови Олександр Світличний наголосив на важливості налагодження зв’язків з промисловими підприємствами міста як запоруці успішного розвитку промислового туризму  у Кривому Розі.

Сподіваємося, що й надалі реалізація заходів Програми буде відбуватися відповідно до строків та завдань, і наше місто отримає шанс мати імідж не лише індустріального гіганту, а  й центру промислового туризму міжнародного значення.