Презентація результатів кластерного аналізу економіки Кривого Рогу та рекомендацій щодо покращення демографічної ситуації у місті

В рамках реалізації канадського Проекту "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" (РЕОП) завершено роботу над рядом аналітичних продуктів для міста Кривого Рогу, а саме:
- завершено дослідницький етап кластерного аналізу економіки міста Кривого Рогу;
- демографічний прогноз для Кривого Рогу до 2030 року.


Крім того, представники Інституту демографії та соціологічних досліджень ім. М.В. Птухи розробили рекомендації щодо покращення демографічної ситуації у Кривому Розі, які були враховані представниками Проекту МЕРМ і сприяли внесенню відповідних змін у Стратегічному плані розвитку міста.


16 квітня 2013 року на засіданні комітету з управління впровадженням Стратегічного плану розвитку міста відбудеться презентація результатів кластерного аналізу та їх обговорення, а також презентація рекомендацій щодо покращення демографічної ситуації у місті.

Від імені Проектів РЕОП та МЕРМ у засіданні візьмуть участь канадські та українські експерти:
Пол Дарбі (директор Проекту РЕОП, Конференційна рада Канади), Ігор Санжаровський (директор Проекту РЕОП в Україні), Максим Борода (консультант з аналізу даних та прогнозування, Проект РЕОП), Наталія Левчук (провідний науковий співробітник, Інститут демографічних та соціальних досліджень НАН України), Андрій Нагорний (директор КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»).


Застосування кластерного аналізу економіки має важливе значення для нашого міста, адже дозволяє більш обґрунтовано обирати перспективні напрямки диверсифікації економіки Кривого Рогу та сприяти його економічному зростанню.