Знакова подія у сфері інвестицій - «Odessa Annual FDI Forum 2013. Фокус: Інфраструктура»

12-13 квітня 2013 року у місті Одеса за ініціативи Одеської облдержадміністрації відбулася міжнародна інвестиційна подія «Odessa Annual FDI Forum 2013. Фокус: Інфраструктура». Основне завдання проведення форуму - підвищення ефективность взаємодії інвесторів з регіональною владою, налагодження прямого спілкування представників влади та бізнесу, що сприятиме залученню приватного капіталу в перспективні проекти.

Учасники заходу - найбільш авторитетні українські та зарубіжні експерти, представники місцевого і зарубіжного бізнесу, керівники органів центральної і регіональної влади, торгово – промислової палати України та громадських організацій. Кривий Ріг на форумі представляли заступник міського голови Світличний Олександр та директор КП «Інститут розвитку міста» Нагорний Андрій.

Неформальним слоганом заходу стало лаконічне визначення інвестицій, яке дав Нобелівський лауреат по економіці Уільям Шарп: «Інвестувати – значить віддати гроші сьогодні, щоб отримати їх більшу суму завтра». «ODESSA FDI FORUM» - це дискусійний майданчик для обговорення актуальних проблем залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону.

Форум проходив у форматі панельних дискусій з таких напрямків:
- фінансування інфраструктурних проектів: розширення можливостей інвесторів;
- енергетична інфраструктура: інвестиції та перспективи розвитку;
- індустріальні парки: перспективні площадки та переваги для учасників.

Участь в таких заходах має важливе значення для нашого міста, адже це можливість отримати найбільш актуальну інформацію щодо інвестиційного середовища у світі та Україні, зокрема, налагодити контакти з перспективними інвесторами, представити потенціал Кривого Рогу в даному питанні та обрати найбільш ефективні шляхи залучення інвестицій.