13 травня відбувся тренінг «Стежка до щасливої родини» із курсу майстер-класів «Шлях успішної жінки» (тренер – психолог Шрамко К.О.)

Бути щасливою – бажання кожної жінки без винятку, а для кожної жінки-мами дуже важливо, навіть необхідно, бачити як її діти радіють життю і теж відчувають себе щасливими.

Причини для  відчуття ЩАСТЯ у кожного особливі, шляхи досягнення цього стану теж різні, не схожі і навіть унікальні.

У майстер-класі взяли участь жінки різного віку, відтак учасниці мали можливість ознайомитись з різними поглядами на стилі виховання, поділитися досвідом та подискутувати з різних, подекуди болючих тем.

Запрошений експерт Шрамко Катерина Олександрівна – практичний психолог, спеціаліст у сфері раннього розвитку, роботи з людьми з особливими потребами.
Пані Катерина  навела теоретичні підходи до розуміння та інтерпретації потреб дитини, а також запропонувала логічно послідовні практичні завдання, покликані глибше зануритись у питання базових та прихованих потреб дитини, можливостей їх задоволення батьками.

Крім того, учасниці мали змогу «познайомитись» зі своєю «внутрішньою дитиною», усвідомити її потреби, і таким чином визначити та спробувати розширити соціальні рамки, які стримують енергію «внутрішньої дитини».

Відгуки присутніх:

Елена Анатольевна: "Интересно прошел тренинг, подобралась интересная аудитория, велся разговор-диспут людей разных поколений".

Ирина Вадимовна: "Спасибо огромное за интересный тренинг. Невероятные впечатления. Грамотный, сильный тренер ответил на многие вопросы о воспитаниях детей".

Леся Олександрівна: "Тренінг цікавий, дає змогу розслабитися, подивитися на дещо "зі сторони", заохочує задуматися і змінити щось у своєму житті".

Любов Іванівна: "Заняття дуже сподобалося. Невимушена, доброзичлива атмосфера,цікава форма проведення даного тренінгу. Склалось таке враження, що мене сьогодні оточували не незнайомі люди, а люди, з якими я давно знайома".