Кривий Ріг зустрічає німецько-австрійських туристів!


18 травня 2013 року у рамках оглядової екскурсії по Україні студенти та викладачі австрійського та німецького університетів (Віденський університет економіки та бізнесу, Дуйсбургський університет економічної географії та геоінформатики) відвідали місто Кривий Ріг. Екскурсію було організовано за сприянням Криворізького Національного Університету  та відділу промислового туризму КП «Інститут розвитку міста».

Кривий Ріг все більше привертає увагу як потужний об’єкт промислового туризму і за останні чотири роки це вже третій візит іноземних студентів у наше місто, що свідчить про гарні перспективи у даному напрямку.

Головним об’єктом відвідування став залізорудний кар’єр Південного  гірничозбагачувального комбінату,  який є одним із найбільших у світі (довжина понад 3 км, ширина - 2,5 км, а глибина досягає 400 м).  

Не зважаючи на ментальну стриманість та неемоційний характер німців та австрійців,  вони проявили  живий інтерес до об’єкту, були вражені його величчю та масштабом, цікавилися тонкощами технологічних процесів і не тільки. Як не дивно, але найчастіше звучало питання про середню заробітну плату на комбінаті, умови праці, також дізнавалися про обсяги запасів руди та перспективи розвитку  гірничопромислової галузі.

Проведення таких екскурсій має дуже важливе значення, адже це можливість отримати безцінний досвід роботи з іноземцями, розробити найбільш оптимальну та ефективну систему прийому туристичних груп.

Сподіваємося, що крок за кроком,  наш рідний Кривий Ріг займатиме позиції центру промислового туризму України та все частіше вулицями міста можна буде зустріти туристів.