Результати співпраці у сфері стратегічного планування та економічного розвитку

В рамках реалізації Проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», 30 травня 2013 року у приміщенні виконкому міської ради проведена робоча зустріч, у якій прийняли участь представники виконкому міської ради, Жовтневої районної у місті ради, ПАТ «Північний ГЗК», Інституту розвитку міста Кривого Рогу та експерти Проекту – Деніз Бульйо, консультант з управління знаннями (Канада), Роджер Вон, консультант з моніторингу і оцінки (Канада), Ірина Патронік, консультант з написання кращих практик, Ольга Мазуренко, спеціаліст Проекту МЕРМ з комунікацій та управління знаннями.

Метою зустрічі є узагальнення результатів співпраці з містами-партнерами у сфері стратегічного планування та економічного розвитку,  оцінка напрацювань міста в ході підготовки та реалізації  стратегічного плану.


В ході зустрічі обговорено цілу низку питань, пов’язаних  із процесом стратегічного планування та впровадженням стратегічного плану розвитку міста.


На думку експертів проекту, місто Кривий Ріг може слугувати взірцем успішності у сфері стратегічного планування та впровадження ініціатив з місцевого економічного розвитку.


Отримана в ході обговорення інформація буде використана Проектом для розробки аналітичних матеріалів з метою розповсюдження позитивного досвіду міста серед інших територіальних громад України.