Засідання з реалізації Програми розвитку промислового туризму в місті Кривому Розі на 2013-2015 роки

31 травня 2013 року у приміщенні виконкому міської ради відбулося чергове засідання міської Координаційної ради з питання розвитку промислового туризму в місті на 2013-2015 роки.
Учасниками засідання були представники структурних підрозділів виконкому міської ради, промислових підприємств міста та Інституту розвитку міста.

На засіданні були обговорені результати діяльності щодо прибирання смітників, розташованих вздовж індустріально-туристичних маршрутів, створення логотипу промислового туризму та виготовлення дороговказів, що будуть вказувати шлях до основних промислових об’єктів Кривого Рогу.

Однак особлива увага на засіданні була акцентована на підсумках участі працівників Інститут розвитку міста в Міжнародному форумі, присвяченому індустріальному туризму, що відбувся 22-26 травня в м. Забже (Польща).

Директор інституту Нагорний Андрій Ігорович охарактеризував основні результати зустрічі, проведеної з мером міста Забже та низкою представників різноманітних туристичних організацій країн Центральної Європи.

Пацюк Вікторія Сергіївна доповіла про результати участі у Х Міжнародній конференції «Індустріальна спадщина для культурно туризму» та у туристичній виставці, де було репрезентовано індустріально-туристичний потенціал Кривого Рогу.

Казаков Володимир Леонідович розкрив особливості розвитку індустріального туризму в місті Забже, проінформувавши присутніх про досвід облаштування кам’яновугільної шахти «Гвідо» для прийому туристів.

З огляду на отриманий досвід, заступник міського голови Олександр Вікторович Світличний наголосив на важливості налагодження зв’язків Інституту з промисловими підприємствами задля прискорення початку процесу відвідування об’єктів індустріальної спадщини, розташованих на їх території.

Тож сподіваємося, що наші провідні промислові підприємства будуть докладати всіх зусиль аби віднайти можливості здійснення екскурсій на своїх територіях, що обов’язково сприятиме становленню і розвитку промислового туризму в місті.

DSC 7090

DSC 7084