«Інститут розвитку міста Кривого Рогу» організовує та запрошує відвідати БЕЗКОШТОВНИЙ бізнес-курс «ПРАКТИЧНІ ПРИЙОМИ ЗАХИСТУ СВОГО БІЗНЕСУ»

«ПРАКТИЧНІ ПРИЙОМИ ЗАХИСТУ СВОГО БІЗНЕСУ»
перший бізнес курс з питань комплексного рішення захисту від рейдерства в Україні!

Автор курсу – Катерина Іванівна Рубановська - один з найдосвідченіших українських фахівців із захисту бізнесу.

Катерина Іванівна Рубановська

Основна спеціалізація - фінансовий аудитор (19 років), судово-економічний експерт (12 років). Сертифікований викладач в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів органів ДПС України (9 років, понад 9000 тис. слухачів). Автор і спікер популярних семінарів «Захист бізнесу», «Рейдерство», «Новий інструмент захисту в Податковому кодексі», «Знання нового КПК як гарантія Вашої бізнес-безпеки», «Планування податків», «Захист при перевірках і протиправних дій органів державної влади», «Еміграція бізнесу в Європу - куди і як» та багатьох інших.


«Рейдери сьогодні «віджимають» чужу власність! Чому в зоні ризику всі – від готелю до фермера?!

Ви вмієте створювати бізнес, ви ті, хто будує,…

На скільки для Вас цінно саме сьогодні мати спокій та впевненість? На скільки цінно мати високий захист своєї команди, свого директора, бухгалтера, тих, хто поруч з Вами? На скільки цінно для Вас дійсно радіти, коли будуєш справу свого життя, радувати свою сім’ю?

Розрахунок при нападі на Ваш бізнес робиться переважно на правову безграмотність керівників та персоналу. Це дає можливість легко отримувати доступ до інформації та документів без жодних на те юридичних підстав. 
ТОМУ ВАМ СЬОГОДНІ НЕОБХІДНА ШВИДКІСТЬ, І САМЕ СЬОГОДНІ!

Навчитися будувати , знати, розуміти, тактику, стратегію, аналізувати інформаційне поле, «давати здачу», …

«Цінність такого семінару – це десятки, а можливо й сотні годин Вашого зекономленого часу та грошей.
Почніть знову отримувати задоволення від свого бізнесу, отримуйте прибуток та спіть спокійно.» К. Рубановська

Дата та час проведення бізнес-курсу: 13 червня 2013 року об 11.00
Запис на бізнес-курс триває до 12.06 і є обов’язковим (!): за тел.: (0564) 92 98 28, або надіславши листа на адресу e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши Ваш ПІБ, сферу зайнятості, посаду, контактні дані.