У Кривому Розі розпочав роботу віртуальний бізнес-інкубатор!

Якщо Ви підприємець або тільки плануєте розпочати власну справу, новостворений віртуальний бізнес-інкубатор на сайті «Криворізький ресурсний центр» - Ваш надійний путівник у складному світі бізнесу.

Створення такого вебресурсу  - нагальна потреба часу, адже Інтернет на сьогоднішній день став сучасним засобом масової інформації №1 і повна автоматизація процесів управління та взаємодії в команді через Всесвітню Павутину дозволить значно зекономити час та оперативно, швидко, ефективно вирішити різні завдання та задачі, що стоять перед владою, бізнесом та територіальною громадою.  

Робота віртуального бізнес-інкубатора  спрямована  на  покращення  умов розвитку бізнес-середовища, прозорого доступу підприємців до послуг, що надаються органами місцевого самоврядування та іншими адміністративними органами, та підтримують їх формування у перші  роки їх діяльності в обсягах і діапазоні, необхідних у даний момент часу; електронної платформи для надання послуг.

Структура віртуального бізнес-інкубатора.

Головна сторінка Віртуального бізнес-інкубатора включає в себе такі розділи:
І «Навчальний майданчик»
ІІ «Успішний досвід»
ІІІ «Банк бізнес-ідей»
ІV «Навігатор підприємця»
VІ «Консультаційний центр»
VII  «Блог»

Запровадження віртуального бізнес-інкубатору полегшить доступ підприємців до усіх видів послуг на етапах відкриття об’єкта бізнесу.

Таким чином, створено реальні умови безпосереднього доступу суб’єктів господарювання до повного переліку бізнес-послуг, що підтримують їх розвиток у перші  роки їх діяльності в обсягах і діапазоні, необхідних у даний момент часу. Новостворені фірми мають можливість  отримати практичну та теоретичну допомогу у досягненні зрілості та успішно вийти на самостійний, конкурентоспроможний рівень  функціонування на ринку зі сталими показниками розвитку та рентабельності.

Більше інформації тут