Інститут розвитку міста у партнерстві з ГО «Команда Адреналін» стали переможцями конкурсу Групи Метінвест на кращий соціальний проект!

Нагадаємо, що в березні 2013 року Група Метінвест у рамках програми «Місто – нашими руками» оголосила про старт конкурсу на кращий соціальний проект серед громадських організацій, муніципальних установ та місцевих жителів.

Мета конкурсу – розробка та реалізація проектів, спрямованих на вирішення соціальних завдань та підвищення рівня комфортності міста.

На конкурс було подано 358 проектних заяв, які проходили експертну оцінку по наступним критеріям:

- актуальність та реалістичність проекту;

- наявність чітко сформульованої проблеми;

- відповідність пріоритетним напрямках конкурсу (пропаганда здорового способу життя та популяризація занять спортом; підтримка та розвиток освітніх, культурних та творчих ініціатив; розвиток ідеї громадської допомоги,  залучення жителів до благодійної діяльності; створення умов комфортного проживання у місті);

- рівень розробки проектної ідеї; оригінальність проекту; соціальна значимість проблеми, якої торкається даний проект і т.д.


18 червня у БК Північного ГЗК відбулася презентація  проектів-переможців Конкурсу. Приємно повідомити, що спільний проект Інституту розвитку міста та ГО «Команда Адреналін» «Веломісто»  став одним із 9 обраних на фінансування!

Проект полягає у створенні велопарку (схему див. на фото), щоб дати можливість найменшим велосипедистам не просто кататися на велосипеді, а й зануритися у світ казки, водночас засвоюючи правила дорожнього руху.

Проект дозволить:

1) донести у формі гри до маленьких велосипедистів правила дорожнього руху, сформувати культуру безпечної поведінки дітей на дорозі; мінімізувати дитячий дорожньо-транспортний травматизм;

2) залучити дітей до ведення здорового способу життя та занять спортом.

Цільова аудиторія: діти від 3 до 14 років.

Початок реалізації проекту планується на липень 2013 року.

Інформація щодо реалізації проекту буде регулярно розміщуватися на сайті Інституту розвитку міста та ГО "Команда Адреналін"