Як якісно підготувати проект регіонального розвитку? Що врахувати? На чому акцентувати увагу? Відповіді на ці питання отримували на тренінгу від Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

2 – 4 липня 2013 року у місті Київ відбувся тренінг для представників місцевого самоврядування щодо підготовки проектів регіонального розвитку. Тренінг було організовано за підтримки Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

В інформаційному заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування 27 регіонів України та Інституту розвитку міста Кривого Рогу.

Співробітники Представництва ЄС в Україні та експерти Проекту ознайомили учасників  із програмою «Підтримка політики регіонального розвитку України», розповіли про умови подання заявок на участь у конкурсі проектів, представили кращі практики фінансування регіонального розвитку в країнах Європи та надали відповіді на питання учасників зустрічі. Отримана інформація є важливим інструментом для кваліфікаційної підготовки проектів, спрямованих на вирішення проблем регіонального розвитку.