Укладена перша угода про співробітництво з метою розвитку промислового туризму

24 липня КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» та ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» уклали Угоду про співробітництво, метою якої  є ефективна взаємодія в процесі реалізації «Програми розвитку промислового туризму в м. Кривому Розі на 2013 – 2015 роки».

Сторони визначили основні напрями співробітництва: організація та проведення оглядових екскурсій; забезпечення безпечного доступу екскурсантів до об’єктів промислового туризму, розташованих на території промислового підприємства; популяризація об’єктів промислового туризму промислового підприємства в місті Кривому Розі та за його межами; збереження пам’яток, пов’язаних з індустріальними об’єктами.

Тепер бажаючі матимуть змогу відвідати наземну частину шахти «Ювілейна» та ознайомитись з технологічним процесом на даному виробництві.

Отже, ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» стало першим підприємством Кривого Рогу, яке офіційно дало згоду на відвідування своїх промислових об’єктів туристами. Сподіваємося, що цей приклад наслідуватимуть й інші підприємства міста, і до кінця літа 2013 року відбудеться підписання  договорів про співпрацю.