Майже половина українців планує прожити більше 70 років

Майже половина жителів України планує прожити мінімум до 70 років за результатами опитування від GfK Ukraine на замовлення компанії Philips в Україні та Фонду Ріната Ахметова.

«Лише 35% українців вірять, що у них у похилому віці можуть з'явитися серйозні проблеми зі здоров'ям. У США ж більше половини вважають, що така проблема існує, а в Туреччині ця цифра досягає 80%», – заявив директор українського Philips Максим Кузнєцов.

На думку 84% українців, найважливішим фактором, що впливає на стан здоров'я, залишається екологія. При цьому 80% респондентів підтвердили, що сильний вплив має стрес і фізичний стан.

«53% українців переконані в тому, що технології змінять їхнє життя у найближчі 10 років (у Росії так вважають 61% опитаних, у США – 79%, у Німеччині – 67%). Майже половина українців (46%) і росіян (47%) упевнені, що медичні технології збережуть їхнє здоров'я до похилого віку і дозволять прожити довше», – додав директор компанії.

Крім того, первинним джерелом інформації про діагноз залишається лікарня чи медики, хоча третина людей довіряють думці як лікарів, так і родичів.

Опитування "Стан здоров'я українців" проводилося компанією GfK Ukraine з 16 до 30 квітня 2013 року, було опитано тисячу українців від 15 до 59 років методом особистого інтерв'ю.

Джерело: Кореспондент.net