Інститут розвитку міста презентує результати своєї діяльності та потенціал Кривого Рогу для розвитку промислового туризму на «Барвистій Україні»

Загальнодержавна виставкова акція "Барвиста Україна" проходить 20-23 серпня 2013 року у  місті Києві у Національному комплексі «Експоцентр України». На виставці представлено близько 800 експонентів із 18 областей,  Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.

Дніпропетровської область демонструє досягнення в залученні інвестицій, реалізації національних проектів «Доступне житло», «Нова якість життя» та інших. Нагадаємо, що наш регіон вже не один рік поспіль є фаворитом заходу та отримує нагороди за виробництво кращих товарів року.

Кривий Ріг цього року представлений експозиціями найбільших підприємств міста: гірничовидобувним дивізіоном групи Метінвест, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Інгулецьким, Центральним та Північним ГЗК, Криворізьким перинатальним центром, Центром первинної медико-санітарної допомоги №4, а також КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

Представники Інституту розвитку міста презентують основні досягнення діяльності свого підприємства за рік, а також потужний потенціал для розвитку промислового туризму.

Приємно, що експозицією промислового туризму особливо зацікавилися заступник Міністра аграрної політики і продовольства України, а також губернатор Дніпропетровської області Дмитро Колєсніков. Останній висловив бажання стати  учасником екскурсії та на власні очі побачити об’єкти індустріальної спадщини Кривого Рогу.