Круглий стіл на тему «Впровадження маршрутів індустріально-туристичної тематики у практику роботи освітянських закладів»

4 вересня на базі Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся круглий стіл на тему «Впровадження маршрутів індустріально-туристичної тематики у практику роботи освітянських закладів», на якому були присутні представники навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та провідні експерти в галузі промислового туризму.

Лейтмотивом даного засідання була необхідність залучення підростаючого покоління до екскурсій територією міста індустріальної тематики. Актуальність даного зібрання обумовлена тим, що останнім часом  молодь нашого міста майже не цікавиться його історією та сучасністю, мало що знає про унікальні промислові об’єкти Кривого Рогу та його багату спадщину. В свою чергу, це породжує певний скепсис у мешканців міста щодо можливості розвитку у Кривому Розі туристичної діяльності.

У ході круглого столу зі своїми доповідями виступили фахівці відділу промислового туризму КП ІРМ – Пацюк Вікторія та Казаков Володимир. Вікторія Сергіївна доповіла про діяльність відділу, основні заходи реалізації «Програми розвитку промислового туризму у місті Кривому Розі на 2013-2015 роки», напрями практичної реалізації індустріально-туристичної діяльності в місті. Володимир Леонідович ознайомив присутніх із розробленими маршрутами індустріальної тематики, охарактеризував їх як з позиції тематики, так і географії на території міста. Особливу увагу акцентовано на оглядовій екскурсії містом, тривалість якої становить 4 години.

Тож сподіваємося на те, що наша молодь активно залучиться до участі у промислових екскурсіях, збагатить свої знання про рідний край, проникнеться духом патріотизму і лише з позитивного ракурсу буде презентувати його всім приїжджим.