КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради долучається до організації міні-сесії міжнародної молодіжної громадської організації

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради долучається до організації міні-сесії ММГО «Молодіжний Європейський парламент - Україна» (ЄМП-Україна) та виступить співорганізатором проведення сесії ЄМП-Україна у м. Кривому Розі в рамках Всеукраїнського проекту «InterRail-4».

«Inter-Rail» – це навчальний проект ЄМП – Україна, спрямований на розвиток активної позиції молоді у регіонах України. Протягом одного тижня п’ять команд модераторів (голів комітетів) подорожуватимуть Україною, залучаючи місцеву молодь у якості учасників англомовних конференцій. Загалом буде проведено 15 дводенних конференцій у різних містах України, а саме: Луцьку, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Черкасах, Тернополі, Полтаві, Запоріжжі, Дніпродзержинську, Херсоні, Хмельницькому, Чернігові, Ялті, Кривому Розі, Одесі.

Загальна тема Inter Rail – 2013: «Від Асоціації до Згоди» (From Association to Agreement). Під час конференцій учасники мають унікальну можливість застосувати свої власні підходи до вирішення обговорюваних проблем, а також набути практичного досвіду у дослідженнях, дебатах та процесі демократичного прийняття рішень стосовно соціально-політичних питань на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

ЄМП – Україна проводить подібний захід вже вчетверте, зокрема і в Кривому Розі, де перша міні-сесія була проведена у 2009 р на базі Криворізького економічного інституту та за підтримки міської влади.

В 2012 році у Всеукраїнському заході Inter Rail прийняло участь 505 учнів та студентів з різних куточків України, 213 з яких офіційно приєдналися до організації, а частина була відібрана для участі у міжнародних заходах, які регулярно проводяться організацією.

Довідка: Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. За час свого існування національний комітет ЄМП-Україна тричі виборював право на проведення Міжнародних сесій ЄМП – у Києві (2006 та 2014) та Львові (2010). ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи.