Увага! Конкурс

 

З 16 по 17 вересня відбудеться сесія «Європейського молодіжного парламенту – Україна» у м. Кривому Розі в рамках четвертого Всеукраїнського туру Inter-Rail.

Протягом дводенної сесії учасники матимуть змогу дискутувати на ключові теми економіки, культури, політики,  екології та суспільного розвитку, поєднані загальною темою: «Від асоціації до угоди» (теми комітетів додаються), а також підготувати за результатами своєї роботи Резолюції. Робоча мова проекту - англійська.

Для участі необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму на електронну адресу організаторів (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або заповнити форму он-лайн –
 https://docs.google.com/forms/d/1xEvRSRdBGVXWqAzlfNysx5Qpbf_3dUpF5rRoKlFwylY/viewform
Оскільки термін подачі анкет було подовжено, заповнені анкети приймаються до 23.59 13.09.2013 р.

Для участі запрошуються студенти та учні старших класів із достатнім рівнем володіння англійською мовою. Усього буде відібрано до 40 учасників заходу.

Детальніше про проект можна дізнатися, відвідавши офіційний сайт організації (www.eyp.org), сторінки в соціальній мережі (http://vk.com/eypuatour) або ознайомившись із оголошенням  у доданому файлі.

Для довідки: “Inter-Rail” – це освітній проект ЄМП – Україна, спрямований на підвищення обізнаності молоді регіонів України у питаннях демократії та євроінтеграції. Кожен з 5 охоплюваних регіонів являє собою ланцюг із 3 міст, які проходить команда досвідчених модераторів із країн Європейського Союзу з метою проведення 2-денних конференцій у кожному з них. Таким чином за 1 тиждень проектом буде охоплено 15 міст України із 13 адміністративних областей: від Луцька до Донецька, від Чернігова до Ялти (детальна схема регіонів - далі).

Контакна інформація регіонального представника ММГО «Європейський молодіжний парламент-Україна» - Ясько Іляна (+38-096-479-9625, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Контакти головних організаторів: Лідія Жгир, головний організатор (+38 093 932 45 47, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Юлія Пустовойтова, головний організатор (+38 093 726 56 31,  juliapustovoitova @gmail.com)

Умови конкурсу та аплікаційна форма