Депутати Саксаганської районної у місті ради стали учасниками екскурсії промислового туризму

Сьогодні відчути себе у якості індустріальних туристів мали нагоду депутати Саксаганської районної у місті ради. Екскурсію для них проводив Казаков Володимир Леонідович, протягом якої ознайомив присутніх із тенденціями становлення туризму в місті, з туристичними ресурсами Саксаганського району, розкрив перспективи подальшої організації тут туристичної діяльності.

Екскурсанти проїхались основними вулицями району, прослухали інформацію як про працюючі промислові підприємства, так і про індустріальну спадщину району, що на перспективу можуть стати туристичною візитівкою даної частини міста.

Було зроблено заїзд до Кіровської геологічної пам’ятки природи місцевого значення «Сланцеві скелі», де представники району дізналися про особливості геології, морфології та історії місцевості, що прилягає до цієї природної ділянки. Після цього група завітала до кар’єру Південного ГЗК, де мала змогу оглянути кар’єр із новоствореного сучасного оглядового майданчика. Дана споруда побудована за всіма вимогами до безпеки відвідувачів і дозволяє проводити екскурсії до кар’єру за будь-яких погодних умов, а також у будь-яку пору року. Це, в свою чергу, є ще одним камінчиком у фундаменті розвитку промислового туризму нашого міста.

Тож приєднуйтесь до вивчення рідного міста!