Перейняття досвіду організації промислового туризму

25 вересня відбулася робоча поїздка фахівців відділу промислового туризму та представників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до Южно-Української атомної станції. Метою даного візиту стало перейняття досвіду організації екскурсій на працююче підприємство.


Южно-Український енергетичний комплекс – єдине в Україні підприємство з комплексним використанням базових ядерних і маневрених гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів річки Південний Буг. Він розташований на півночі Миколаївської області.


Сьогодні до складу енергетичного комплексу входять Южно-Українська АЕС, Олександрівська ГЕС і Ташлицька ГАЕС.


Екскурсії на Южно-Українську АЕС проводяться ще з кінця 80- років ХХ століттям. Ознайомитись зі станцією має кожен бажаючий, необхідно лише попередньо підготувати заявку.


У ході екскурсії було оглянуто територію Южно-Української АЕС, територію Ташликської гідроакумулюючої електростанції, інформаційно-культурний центр «Імпульс», де представлені макети атомних реакторів, машинного залу та енергоблоків. Найбільші враження відвідувачі отримали від відвідування повномасштабного тренажеру, який створений на місці недобудованого четвертого енергоблоку.


Після екскурсії було проведено робочу зустріч з координатором екскурсійної діяльності на підприємстві Тішковою Владою Володимирівною. Під час зустрічі було обговорено питання організації екскурсійної діяльності на підприємстві, забезпечення безпеки відвідувачів, методичного супроводу екскурсії, налагодження співпраці з туристичними підприємствами.


Дякуємо ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за надану фахівцям «Інституту розвитку міста» можливість ознайомитись з досвідом організації екскурсійної діяльності на даному підприємстві.