Урочисте відкриття «Веломістечка» у Кривому Розі!

28 вересня 2013 року у парку ім.Комсомолу України (Тернівський район) відбулося урочисте відкриття першого у місті «Веломістечка».

Нагадаємо, Проект «Веломістечко» розроблено ГО «Команда Адреналін» у партнерстві з Інститутом розвитку міста та реалізовано за фінансової підтримки Групи Метінвест в рамках Програми "Місто - нашими руками". Даним Проектом передбачено спорудження основного майданчика – казкового Веломістечка для дітей від 3 до 6 років та прямого треку для проведення гонок на прискорення серед дітей до 14 років.

Найменші мешканці Кривого Рогу отримали чудовий майданчик для занять велоспортом, а також можливість у формі гри вивчити правила дорожнього руху.

Гостей чекала цікава програма відкриття:

- семінар від представників ГО «Команда Адреналін» для дітей щодо правил дорожнього руху;

- дитяча велогонка на прискорення;

- виставка-конкурс дитячих малюнків на велотематику.

Переможці отримали солодкі подарунки, а всі бажаючі мали нагоду безкоштовно випити чаю чи кави та поласувати кукурудзяними паличками.

Гарний настрій, веселі посмішки дітей, задоволені батьки, яскраві аніматори, дух суперництва – усе створювало атмосферу незабутнього свята.

«Веломістечко» - соціально значущий проект, і як зазначив директор КП «Інститут розвитку міста» Андрій Нагорний: "Велосипед - це транспорт майбутнього і те, що діти отримують більше можливостей для його освоєння, дуже важливо."

Проект «Веломістечко» став першим об'єктом велоінфраструктури міста. Сучасний, якісно виконаний з урахуванням потреб маленьких велосипедистів, він має усі шанси стати одним з найулюбленіших місць криворіжців та дати початок створенню потужної велоінфраструктури Кривого Рогу.