У Кривому Розі пройде Всеукраїнський Форум «Інноваційні інструменти місцевого розвитку»

Інститут розвитку міста Кривого Рогу за підтримки виконкому Криворізької міської ради та проекту «Місцевий економічний розвиток міст»  ініціює проведення Форуму «Інноваційні інструменти місцевого розвитку» CDI (City Development Institutions) Forum 2013», що відбудеться 28-29 листопада 2013 року в м. Кривий Ріг,  за адресою: вул. Орджонікідзе, 1, зал «Академія». Генеральний партнер Форуму ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Метою форуму є сприяння формуванню культури економічно та соціально обґрунтованого розвитку міст, з урахуванням світових тенденцій та викликів сьогодення.

Серед завдань форуму:

- сформувати серед учасників Форуму уявлення про місце та роль інституцій місцевого розвитку у сучасному світі;
- ознайомити всіх зацікавлених з особливостями становлення та  здобутками найбільш успішних інституцій місцевого розвитку України.
- визначити ключові тенденції в сфері місцевого розвитку в Україні та можливості їх впровадження;
- актуалізувати економічні, соціальні, культурні виклики, що стоять перед сучасними містами та визначити роль інституцій місцевого розвитку у їх вирішенні;
- створити майданчик для презентації місцевих інвестиційних пропозицій для внутрішніх та зовнішніх інвесторів;
- випрацювати спільну стратегію діяльності інституцій місцевого розвитку.

Очікується, що у роботі CDI Forum 2013  візьмуть участь близько 50 представників організацій місцевого розвитку України та Канади. До участі у Форумі запрошені представники Уряду країни, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, Європейського банку розвитку та реконструкції  та ін.


Більше інформації за посиланням