Черговий тренінг з бенчмаркінгу

4 грудня відбувся черговий тренінг з бенчмаркінгу для працівників виконкому Криворізької міської ради (членів робочої групи Проекту РЕОП[1]). Тренінг провела Бренда Лафлер, експерт Проекту з бенчмаркінгу. До проведення тренінгу також долучались українські консультанти Проекту – Максим Борода та Наталія Ходько.

У процесі тренінгу відбулося жваве обговорення конкурентних переваг міста Кривого Рогу, зокрема детально розглянуто методику порівняльного аналізу міст.

Програма тренінгу була здебільшого орієнтовна на практичні аспекти застосування методології бенчмаркіну, містила значну інтерактивну складову.

У процесі тренінгу учасники мали змогу під керівництвом експертів практикуватись у визначенні конкурентних переваг міста Кривого Рогу, порівнюючи наше місто за десятками показників з подібними та відмінними містами України та світу.

Тренінг відбувся дуже своєчасно, адже наразі Інститутом розвитку міста Кривого Рогу спільно з управлінням економіки виконкому Криворізької міської ради та незалежними консультантами розробляється маркетингова стратегія міста, яка має будуватися саме наявних, реальних конкурентних перевагах Кривого Рогу, які потрібно було професійно виявити.


[1] Проект «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» впроваджується за фінансової підтримки Уряду Канади.