В Кривому Розі реалізовано ще один проект за підтримки Генерального Консульства Німеччини в Україні

 DSC0839

21 жовтня 2015 року в приміщенні комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у м. Кривому Розі» відбулося урочисте відкриття проекту «Створення комфортних умов для перебування дітей з обмеженими можливостями».

На урочистому відкритті були присутні почесні гості – міський голова Юрій Григорович Вілкул та заступниця Генерального Консула Німеччини в Україні пані Гудрун Баше.

Міський голова привітав всіх присутніх і зазначив: «Для нас надзвичайно важливим є створення комфортних умов для наших дітей. Майже щомісяця міська рада та її виконком приймають рішення про додаткове виділення коштів на капітальні ремонти, ремонти покрівель, встановлення металопластикових вікон учбових закладів міста. І ми вдячні, коли до цієї роботи долучаються такі благодійники, як Генеральне Консульство Німеччини в особі Генерального Консула Вольфганга Месінгера, який, до речі, 2 жовтня був тут і ознайомлювався з ходом реалізації проекту та заступниці Генерального Консула пані Баше Гудрон».

Впровадження проекту стало можливим завдяки КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради, фахівці якого підготували грантову заявку на участь у конкурсі Генерального Консульства Німеччини в Україні. Проект, що полягав у створенні комфортних умов перебування для дітей з обмеженими можливостями здобув перемогу у конкурсі та отримав фінансування на реалізацію. В результаті було успішно замінено вікна на першому поверсі закладу, чим забезпечено покращення температурного режиму в холодну пору року та економію теплової енергії.

Наразі триває здача звітності по проекту в Консульство задля остаточного закриття проекту.

Директор закладу Дігтяр Наталія Анатоліївна подякувала ініціаторам та виконавцям проекту та від імені вихованців вручила їм пам'ятні подарунки, зроблені руками дітей.

Офіційна частина відкриття завершилася святковим концертом, присвяченим Дню осені, який підготували вихованці Центру.

 DSC0901

 DSC0945